Salon optyczny

Nasz Salon Optyczny prezentuje modne okularów w korzystnej cenie. Oprócz okularów jednoogniskowych i progresywnych, oferujemy również duży wybór okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Dodatkowo w naszych poradniach okulistycznych  zajmujemy się kompleksową diagnostyką i  leczeniem chorób oczu.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym między innymi:

  • autorefraktometrem
  • do komputerowego badania pola widzenia
  • tonometrem aplanacyjnym
  • rzutnikiem optotypów i innymi
  • do badania optycznej tomografii oka.

W naszym ośrodkach w Katowicach i Sławkowie dysponujemy najnowocześniejszymi aparatami SOCT Copernicus HR firmy Optopol. Aparaty ten umożliwiają między innymi ocenę grubości i objętości siatkówki, analizę włókien nerwu wzrokowego, ocenę przedniego odcinka oka. Pozwalają na diagnostykę wczesnych zmian w przebiegu jaskry czy cukrzycy oraz śledzenie ich postępu w trakcie leczenia.

Badania są bezbolesne i nie wymagają uprzedniego przygotowania. Zapraszamy na badania do pracowni OCT w Katowicach i Sławkowie.

SOCT (optyczna koherentna tomografia spektralna)  jest najnowocześniejszą i dokładną metodą obrazowania struktur oka takich jak siatkówka, tarcza nerwu wzrokowego czy rogówka. Badanie wykorzystuje się w diagnostyce jaskry, zwyrodnieniu plamki związanej z wiekiem (AMD), ocenie zmian cukrzycowych w siatkówce oka oraz innych.

Salon Optyczny oraz Pracownie Okulistyczne pracują pod kierunkiem dr n. med. Joannę Lekston – Madej.

Szczegółowe informacje i Rejestracja:

Centrum Medyczne SALVIA KATOWICE

tel.: 32 205 01 20
ul. Panewnicka 201/1
40-772 Katowice

Centrum Medyczne SALVIA SŁAWKÓW

tel.: 32 260 91 88
ul. Piekarska 6
41-2160 Sławków

Copyright © Centrum Medyczne Salvia

realizacja: velummarketing.pl