Nadciśnienia Tętniczego

Nadciśnienie tętnicze jest już chorobą cywilizacyjną – szacuje się, że boryka się z nim ponad 10 mln Polaków, z czego jedynie połowa zdaje sobie z tego sprawę! Na konsultacje z doświadczonymi specjalistami zapraszamy do poradni nadciśnienia tętniczego w centrum medycznym Salvia w Sławkowie.

Nadciśnienie tętnicze jest chorobą o niejednoznacznej etiologii. Diagnozowane jest u coraz młodszych pacjentów. Na jego rozwój wpływają m.in. czynniki genetyczne, otyłość, przewlekły stres, niedobór aktywności fizycznej czy nadmiar soli w diecie. Nieleczone nadciśnienie tętnicze jest obarczone poważnymi powikłaniami, w postaci choroby niedokrwiennej serca, zawałów, udarów mózgu czy niewydolności nerek.

W naszej poradni nadciśnienia tętniczego uzyskać można specjalistyczną pomoc w zakresie diagnostyki oraz leczenia tej choroby. Zajmujemy się:

  • diagnostyką i leczeniem nadciśnienia pierwotnego i wtórnego,
  • terapią powikłań narządowych,
  • diagnostyką opornego nadciśnienia tętniczego i innych odmian choroby.

W naszej poradni można liczyć na indywidualizację terapii w oparciu o najnowsze wytyczne, zajmujemy się całościową oceną ryzyka sercowo-naczyniowego, stale kontrolujemy bezpieczeństwo i skuteczność prowadzonej terapii. Posiadamy kadrę medyczną zapewniającą wysoki poziom naukowy. Nasi lekarze od lat zajmują się problematyką nadciśnienia tętniczego i dyslipidemii. Są autorami kilkudziesięciu publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz podręcznikach z zakresu farmakoterapii i diagnostyki tych chorób.

Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizytę i miłą atmosferę!

Zapraszamy do kontaktu!

CENTRUM MEDYCZNE KATOWICE
ul. Panewnicka 201/1
Katowice-Ligota
tel.: 32 205 01 20

CENTRUM MEDYCZNE SŁAWKÓW
ul. Piekarska 6
Sławków
tel.  32 260 91 88

Copyright © Centrum Medyczne Salvia

realizacja: velummarketing.pl