Ginekologiczno-położnicza

W naszej poradni ginekologiczno-położniczej uzyskać można fachową pomoc z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kobiecych narządów płciowych, planowania rodziny, antykoncepcji oraz prowadzenia ciąży czy opieki w połogu. Zapraszamy na konsultacje z doświadczonymi ginekologami w Katowicach i Sławkowie!

Ginekolog jest lekarzem, który towarzyszy kobiecie przez całe życie. Pierwszy raz do ginekologa powinny zgłosić się młode dziewczęta po pierwszej miesiączce, później (o ile nie ma żadnych niepokojących objawów) – przed rozpoczęciem współżycia płciowego. Dorosłe, współżyjące kobiety powinny konsultować się z ginekologiem co najmniej raz w roku. Szczególnej opieki ginekologicznej wymagają kobiety starające się o dziecko, w ciąży oraz w okresie menopauzy.

Do naszej poradni ginekologiczno-położniczej zapraszamy również panie, które zaobserwują u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy:

  • nieregularne miesiączki,
  • bardzo obfite lub skąpe miesiączki,
  • bolesne miesiączki,
  • upławy,
  • świąd i pieczenie okolic intymnych,
  • plamienia między miesiączkami.

Ważnym aspektem pracy ginekologów jest również profilaktyka nowotworów szyjki macicy, jajników oraz piersi. U specjalisty można wykonać lub otrzymać skierowanie na odpowiednie badania (cytologia, USG ginekologiczne).

Naszym pacjentkom zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz pełne poszanowanie ich godności oraz intymności. Zapraszamy!

CENTRUM MEDYCZNE KATOWICE
ul. Panewnicka 201/1
Katowice-Ligota
tel.: 32 205 01 20

CENTRUM MEDYCZNE SŁAWKÓW

ul. Piekarska 6
Sławków
tel.  32 260 91 88

Copyright © Centrum Medyczne Salvia

realizacja: velummarketing.pl