Ginekologiczno-położnicza

W naszej poradni ginekologiczno-położniczej uzyskać można fachową pomoc z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kobiecych narządów płciowych, planowania rodziny, antykoncepcji oraz prowadzenia ciąży czy opieki w połogu. Zapraszamy na konsultacje z doświadczoną Panią Ginekolog  w  Sławkowie!

Ginekolog jest lekarzem, który towarzyszy kobiecie przez całe życie. Pierwszy raz do ginekologa powinny zgłosić się młode dziewczęta po pierwszej miesiączce, później (o ile nie ma żadnych niepokojących objawów) – przed rozpoczęciem współżycia płciowego. Dorosłe, współżyjące kobiety powinny konsultować się z ginekologiem co najmniej raz w roku. Szczególnej opieki ginekologicznej wymagają kobiety starające się o dziecko, w ciąży oraz w okresie menopauzy.

Do naszej poradni ginekologiczno-położniczej zapraszamy również panie, które zaobserwują u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy:

  • nieregularne miesiączki,
  • bardzo obfite lub skąpe miesiączki,
  • bolesne miesiączki,
  • upławy,
  • świąd i pieczenie okolic intymnych,
  • plamienia między miesiączkami.

Ważnym aspektem pracy ginekologów jest również profilaktyka nowotworów szyjki macicy, jajników oraz piersi. U specjalisty można wykonać lub otrzymać skierowanie na odpowiednie badania (cytologia, USG ginekologiczne).

Naszym pacjentkom zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz pełne poszanowanie ich godności oraz intymności. Zapraszamy!

Dr n.med. Anna Belowska – specjalista ginekologii i położnictwa
CENTRUM MEDYCZNE SŁAWKÓW

ul. Piekarska 6
Sławków
tel.  32 260 91 88

Copyright © Centrum Medyczne Salvia

realizacja: velummarketing.pl