SALVIA KATOWICE

salvia KatowiceCentrum Medyczne SALVIA jest prywatną placówką medyczną, działającą od 2004 roku, oferującą szeroki zakres usług diagnostyczno-leczniczych.

Początkowo założona jako indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, obecnie działa w oparciu o dwa ośrodki: Katowice i Sławków.

Współpracujemy z lekarzami o wysokich kwalifikacjach oraz dużym doświadczeniu zawodowym. W naszej placówce staramy się zapewnić Państwu miłą atmosferę oraz możliwie najszybszą obsługę. Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Centrum Leczenia Nadciśnienia Tętniczego i Miażdżycy. Ośrodek w Katowicach dysponuje umową z NFZ na leczenie w Poradni Okulistycznej w ramach której wykonujemy także badania OCT.
Zapraszamy

Od stycznia 2014 roku dysponujemy nowoczesnym aparatem USG umożliwiającym wykonywanie badania elastograficznego. Metoda ta stanowi  stanowi uzupełnienie badania  usg sutka, tarczycy czy tkanek miękkich i umożliwia wstępne różnicowanie zmian łagodnych i podejrzanych o złośliwość.Prowadzimy także badania kliniczne dotyczące nowych terapii np. w cukrzycy, otyłości czy kardiologii.

UWAGA  !!
Zapraszamy do nowej Poradni Kardiologii Dziecięcej.Od listopada 2016 roku uruchomiliśmy Pracownie Badania Bezdechu Sennego - kontakt : 502 531 509                                                            

CENTRUM MEDYCZNE SALVIA
ul. Panewnicka 201/1
Katowice Ligota

tel.: 32/205-01-20
fax.: 32/201-05-66
kom.: 501-353-979
e-mail: poradniesalvia@salvia.pl
Czynne codziennie
od godz. 8.00 do 18.00
Salvia SławkówLokalizacja